fbpx
Innowacyjny projekt na skale światową!

o Nas

Poznaj nas

Nasza Misja

Podniebna Drużyna SMA to grupa zapaleńców chorych na SMA, którzy mimo ciężkiej choroby zdecydowali się żyć pełnią życia, łamać granice oraz niszczyć stereotypy, a przede wszystkim zmieniać świat, bo obecny Nam do końca nie odpowiada.

I zamierzamy Was tym zarazić!

Rekord Guinessa

Podniebna Drużyna SMA jest nieoficjalnym rekordzistą Księgi Rekordów Guinessa! Jako jedyna drużyna na świecie, składająca się z grupy osób chorych na SMA, wykonała skoki ze spadochronem, a wszystko działo się podczas akcji O skok od leku.

Dołącz do naszej Drużyny!

Walka o lek na SMA

Oficjalnie pojawił się pierwszy lek na SMA na świecie, a producent żąda kwoty wielkości sześciocyfrowych zer i jednej cyferki na początku. Koszt naszego leczenia wyliczany jest na miliony złotych rocznie, a lek jest uznawany za jeden z najdroższych leków na świecie. Walczymy więc o refundację leku w Polsce, ponieważ bez pomocy Państwa sami sobie nie poradzimy, a każdy z nas z sekundy na sekundę słabnie coraz bardziej.

Pomóż nam w tym!

Innowacyjne podejście

Podniebna Drużyna jest jedyną tego typu organizacją na świecie, która łączy jednocześnie biznes z pomocą osobom chorym na SMA

Łukasz Kufta