fbpx

O Skok Od Leku 3 – Razem Pokonamy SMA!

8 maja 2018 Podniebna Drużyna SMA

O Skok Od Leku 3 – Razem Pokonamy SMA!

Dla tych, którzy nie boją się wyzwań, dla tych którzy przełamują swoje bariery, dla tych którzy pragną przeżyć fantastyczną przygodę, dla tych którzy po prostu chcą spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim dla chorych na SMA walczących o refundacje leku!.

Prawda, że brzmi to niczym tani coaching? 😉 Numer polega na tym, że w tych paru zdaniach zawarty jest sens naszej akcji. To my – Podniebna Drużyna SMA. Grono osób, których życie naznaczone jest ciągłą walką z chorobą. Ten potwór, który próbuje narzucać nam sposób, w jaki mamy żyć to rdzeniowy zanik mięśni, czyli SMA.

Tylko, że my idziemy w poprzek ograniczeniom, które pojawiają się w naszym życiu. Nie zgadzamy się na to, żeby odbierać nam prawo do marzeń, do działania, do realizowania swoich pasji oraz PRAWA DO ŻYCIA, KTÓRE ZALEŻY OD REFUNDACJI LEKU.

Stąd kilka lat temu, w głowie naszego kolegi Łukasza zrodził się pomysł skoków ze spadochronem. Może już o nas słyszałeś, może widziałeś w tv materiały o poprzedniej edycji naszej akcji. My, czyli osoby które na co dzień poruszają się na wózkach, albo mają wielkie problemy z samodzielnym chodzeniem, skaczemy ze spadochronem z wysokości 4000 metrów! Szalone? Z pewnością! Ale dzięki temu czujemy chwilę wolności, którą krok po kroku odbiera nam choroba. Bądź z nami. Poczuj wiatr na twarzy, kiedy lecisz z prędkością ponad 200 km/h!, a potem przez kilka minut łagodnie szybujesz w stronę ziemi. Przy okazji pomożesz w walce o dostęp do leku, który ratuje nam życie!

Każda osoba, która solidaryzuje się z chorymi na SMA w walce o lek i zapisze się do nas na skok spadochronowy, otrzyma zniżkę i będzie mogła wykonać skok tandemowy w cenie – 750zł (skok z wideofilmowaniem oraz zdjęciami), zamiast 980zł (cena standardowa).

Dodatkowo, podczas akcji będą dostępne szybowce w cenie 350zł.

Miejsce akcji: Strefa Silesia w Gliwicach. Czas akcji: 8 września 2018.

Dołącz do naszego wydarzenia: O Skok Od Lek3 – Razem Pokonamy SMA. Przyjedź na strefę, skocz z nami, lajkuj, udostępniaj, opowiedz o nas swoim znajomym!

, , , , , , ,